Happy Birthday to wanda!

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Στη υγεία σου λοιπόν!

    13  25 Nov 2011  
  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    Σοφάκι μου γλυκό και αγαπημένο σου εύχομαι ολόψυχα πολύχρονη με υγεία και πολύ αγάπη!!!!
    Να εισαι πάντα καλά και να σε χαίρονται τα αγαπημένα σου πρόσωπα !!!

    14  25 Nov 2011  
  • Pleo

    Pleo

    Registered

    Σοφία όπως σου έγραψα και στο άλλο ράντσο:

    Να ζήσεις Σοφία και χρόνια πολλά, μεγάλη να γίνεις με ραβδάκια πολλά, παντού να σκορπίζεις emoticons και φως και όλοι να λένε να μία magic wanda!

    Ναι ξέρω δεν κάνει ομοιοκαταληξία οπότε πάρε κάτι τις για αποζημίωση....

    Χρόνια πολλά βρεεεε!!!!!

    15  25 Nov 2011  
  • rouli726

    rouli726

    Registered

    χρόνια πολλά wanda
    να έχεις πάντα υγεία κι ανθρώπους να σε αγαπάνε πραγματικά

    16  26 Nov 2011  
  • Georgelibero

    Georgelibero

    Registered

    Χρόνια Πολλά Σοφία να είσαι πάντα χαμογελαστή υγιής εσύ
    και η οικογένεια σου

    BEST HAPPY BIRTHDAY SONG

    17  27 Nov 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Είχα τάξει μηλόπιτα από χθες, αλλά με τις γιορτές, τα γενέθλια και τις υποχρεώσεις του Σαββατοκύριακου, δεν πρόκανα να σερβίρω ...

    ...δεν το ξέχασα, όμως, γι αυτό κοπιάστε ...

    Να ευχαριστήσω και τα φιλαράκια μου για τις ευχές τους!

    Mike, στην υγεία σου!

    FEDRA, φιλενάδα μου, σε ευχαριστώ, να με χαίρεστε και να μου αφιερώνετε όμορφα ρομαντικά τραγουδάκια, που ταιριάζουν στην ιδιοσυγκρασία μου ... . Να είσαι καλά και να γεμίζεις το χώρο με τις υπέροχες μουσικές σου!

    pleo, σε ευχαριστώ για το ποιηματάκι, έχεις ταλέντο βρε, το ξέρεις;
    Δεν πειράζει που δεν έκανε ομοιοκαταληξία, έφαγα λίγη από την τούρτα και ξεχάστηκα! Και ήταν και διαίτης. Τώρα τα πέντε κεράκια, μάλλον συμβολικά θα ήταν, γιατί αν έμπαιναν όλα, δεν θα ήταν τούρτα αλλά κεφαλοτύρι . Σε ευχαριστώ και πάλι, φίλε μου!

    rouli μου, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, να είσαι πάντα καλά και να μας ταξιδεύεις με τα όμορφα τραγούδια σου!

    Τέλος, ΓιώργοLib,το τραγουδάκι σου ήταν το πρώτο που άκουσα σήμερα και μου έφτιαξε την μέρα! Σε ευχαριστώ πολύ και εύχομαι να είναι καλά η οικογένειά σου και συ και να χαρίζεις σε μας τους φίλους σου την πολύ ιδιαίτερη και ξεχωριστή μουσική σου!

    Σας ευχαριστώ, όλους από την καρδιά μου ... αύριο σερβίρω Πάστα Φλώρα!

    18  27 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε γλυκό που έχει πέσει εδώ μέσα. Ακόμα δεν τελείωσαν τα γενέθλια ??

    Μάλλον θα έχεις πολλά "emotions" σε γλυκό και πρέπει να τα ρίξεις.

    Κράτα μερικά για τα Χριστούγεννα... θα μείνουμε και μέχρι τότε θα είμαστε πολλοί εδώ μέσα και δεν θα φτάνουν.

    19  27 Nov 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Πιο πιθανόν είναι να μείνει κανείς από λάστιχο, παρά η wanda από φατσούλες και γλυκάκια!

    Μην ανησυχείς, Toptubes!
    Το ξέρω ότι τα Χριστούγεννα θα είμαστε πάρα πολλοί εδώ και γι αυτό έχω κάνει το κουμάντο μου!
    Θα έχω και κουραμπιέδες και μελομακάρονα και ξεροτήγανα Κρήτης και δίπλες και βασιλόπιτα με φλουρί! Η καλή νοικοκυρά ξέρει και προνοεί
    Και θα είναι όλα υγιεινά, δεν θα πάρετε ούτε γραμμάριο!

    20  27 Nov 2011  
 
page 2/2 rows 12/20 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 42ms (19 queries, 16ms)