Happy Birthday to wanda!

  • ACA

    ACA

    I'm just a Bot!

    ACA Staff wish
    wanda

    1  25 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Happy Birthday Princess!

    Καλή μου Wanda σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου να είσαι πάντα υγιής και ευτυχισμένη!

    2  25 Nov 2011  
  • Sotiris

    Sotiris

    Registered

    Wanda χρονια σου πολλα γεματα υγεια και χαρα!!!!!!!!

    3  25 Nov 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    και απο το εδω βημα παλι ενα μεγαλο

    4  25 Nov 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Χρόνια Πολλά Καλά και Ευτυχισμένα Wanda στο www.aca.gr

    5  25 Nov 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    A... σας ευχαριστώ πολύ, καλοί μου κύριοι!
    Είσαστε πολύ πολύ ευγενικοί!

    Καλέ μου Mike, σε ευχαριστώ για το Princess! (Να μην ξεχνάμε τους τίτλους, έτσι;)

    sotiris, σε ευχαριστώ και εύχομαι να είναι καλά το φοβερό σου Σύστημα και να απολαμβάνεις όμορφες μουσικές διαδρομές!

    jadis, ευχαριστώ για τις ευχές από όλα τα βήματα και μου αρέσει πολύ ο Bob Σφουγγαράκης με η μυτόγκα του!

    Κύριε Πρόεδρε του aca.gr, ευχαριστώ θερμώς για τις ευχές σας και αντεύχομαι υγεία, ευτυχία σε σας και καλή συνέχεια, επιτυχία και ανοδική πορεία στο aca!

    Για την ώρα σερβίρω τουρτίτσα, αργότερα θα προσφέρω και ποτάκι...

    6  25 Nov 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Χρονια πολλα κι ευτυχισμενα κι απο μενα!!!

    7  25 Nov 2011  
  • Caraudiotest

    Caraudiotest

    Registered

    Magic Wanda

    Σου εύχομαι Χρόνια Πολλά, καλά και ευτυχισμένα. Να χαίρεσαι ότι αγαπάς!

    8  25 Nov 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Χρόνια πολλά πριγκίπισσα με υγεία και ευτυχία για σένα και την οικογένεια σου.

    9  25 Nov 2011  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    Εντελώς τυχαία ξαναμπήκα σε αυτόν τον σύνδεσμο μετά από δύο χρόνια, και πέτυχα μπροστά στα γενέθλια της WANDA!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ WANDAAAAAAA!!!!! Ό,τι επιθυμείς!!! Ούτε το ψευδόνυμο, ούτε η φωτογραφία άλλαξαν!! Σα να μην πέρασε μια μέρα...!!! Και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

    10  25 Nov 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Ήταν μεγάλη η έκπληξή μου και η χαρά μου, σήμερα στα γενέθλιά μου!

    Αλλά, μισό να ευχαριστήσω τους φίλους που με τίμησαν με τις ευχές τους και επανέρχομαι...

    Φίλε john kotsidis, σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και σου εύχομαι ταξιδεύεις στα πιο μαγικά μέρη του κόσμου και να μοιράζεσαι μαζί μας τις όμορφες φωτογραφίες σου!

    caraudiotest, σε ευχαριστώ πολύ, να χαίρεσαι την οικογένειά σου και το ομώνυμο φοβερό site σου να κτυπήσει την κορυφή (ή την έχει κτυπήσει ήδη και τσάμπα εύχομαι; )

    Toptubes, η πριγκίπισσα σε ευχαριστεί πολύ και σου εύχεται να μπορέσεις και συ μια μέρα να στολίζεις τα μηνύματά σου με όμορφες εικονίτσες όπως ... ο Mike
    Και τέλος ...

    Φοβερέ planitismetal, αφού μετά από δύο χρόνια μπήκες τυχαία και έπεσες και πάνω στην τούρτα... τι να πω... αυτό που είπες και συ:
    Σα να μην πέρασε μια μέρα!
    Κράτησα τα ίδια χαρακτηριστικά γιατί είμαι παραδοσιακός τύπος, αυτό που λέμε κορίτσι παλαιάς κοπής...
    Κατανοώ τη χαρά σου και εκφράζω και τη δική μου για τους παλιούς φίλους που βρήκα πάλι εδώ!
    Σε ευχαριστώ για τις ευχές και αντεύχομαι πολύ και δυνατή μουσική για σένα!!!

    11  25 Nov 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Βράδιασε και ήρθε η ώρα της χαλάρωσης με ένα δροσερό ποτό!
    Ευχαριστώ όλους σας από καρδιάς και σας εύχομαι τα καλύτερα για σας και τους δικούς σας ανθρώπους.
    Εβίβα!

    p.s. Το πρωί θα σερβίρω μηλόπιτα

    12  25 Nov 2011  
 
page 1/2 rows 12/20 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 77ms (19 queries, 44ms)